Axi:Ome llc Design Team List 2001 thru 2022

Jaeho Ahn: UNIVERSITY of CALIFORNIA in BERKELEY

Chris Alonso: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Daniel Aguilera: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Lori Apfel: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Darwin Barnes: FOREST PARK COMMUNITY COLLEGE

Evan Barrett: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Roger Bechtiger: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Joseph Boudreau: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Jaebum Byun: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Cahyo Candrawan: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Alexander Chabla: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Joshua Chan: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Haoyi Chen: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Josh Choi: MASSACHUSETTS INSTITUTE of TECHNOLOGY

David Constable: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Cassandra Cook: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Craig Cosper: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Tyler Crain: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Mingchen Cui: IOWA STATE UNIVERSITY

Jaymon Diaz: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Kelly Driscoll: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Daniel DuGoff: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Joe Duignan: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Spyros Efthymiou: UNIVERSITY of ATHENS

Maeve Elder: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Mark Epstein: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Daniel Fernandez-Barbara: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Christina Fillippi: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Katie Finnegan: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Anna Finneran: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Gina Gage: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

William Garcia: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Daniel Gass: CORNELL UNIVERSITY

Molly Gleason: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Li Gong: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Christos Gourdoukis: UNIVERSITY of ATHENS

Dimitris Gourdoukis: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Ran Gu: IOWA STATE UNIVERSITY

Cheng He Guan: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Neena Gupta: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Anthony Hahn: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Michael Hahn: GLASGOW SCHOOL of ART

Maria-Anna Hatziliades: NORTHEASTERN UNIVERSITY

Yiming He: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Ryan Headd: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Michael Heller: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Matt Horvath: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Tyson Hosmer: VIRGINIA TECH

Tianhui Hou: IOWA STATE UNIVERSITY

Yi Hou: IOWA STATE UNIVERSITY

Siyu Huang: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Kyla Hygysician: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Adni Isakovic: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Philip Jia: UNIVERSITY of CALIFORNIA in LA

Daniel Katebini: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Alex Kim: SYRACUSE UNIVERSITY

DJ Kim: VIRGINIA TECH

Doh Young Kim: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Gyu Youl Kim: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Jihoon Kim: UNIVERSITY of SOUTHERN CALIFORNIA

Jin Kim: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Nicole Kim: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Steven Kim: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Andrew Koh: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Sarah Kott: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Mikale Kwiatkowski: UNIVERSITY of NORTH CAROLINA at CHARLOTTE

Jenny Kwon: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Madeline LaPointe: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Si Eun Lee: DRURY UNIVERSITY

Lincoln Lewis: UNIVERSITY of KANSAS

Allen Liang: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Christopher Liao: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Ruogu Liu: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Geoff Loo: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Seth Looper: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Yifan Luo: IOWA STATE UNIVERSITY

Mic Ma: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Taokai Ma: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Matthew MacRaild: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Pak-kei Mak: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Lauren Matrka: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Nick McFadden: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Lior Jacob Melnick: UNIVERSITY of PENNSYLVANIA

Hamis Mhando: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Marisa Miller: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Sam Moen: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Kevin Mojica: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Yulia Morina: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Greg Murphy: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Kevin Myers: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Ahsan Najmi: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Mara Noble: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Adam Novack: HARVARD UNIVERSITY

Hannah Novack: BARNARD COLLEGE

Sehzat Oner: COLUMBIA UNIVERSITY

Davis Owen: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Rodrigo Pantoja: DRURY UNIVERSITY

Kevin Park: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Shin Young Park: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Brandon Petrella: NORTHEASTERN UNIVERSITY

David Poeyamidjaya: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Jonathan Powell: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Young Il Pyun: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Colleen Qiu: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Mason Radford: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Eglis Ramans: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Edmund Rivera: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Julia Roberts: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Aaron Robin: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Christopher Rountos: YALE UNIVERSITY

Zachary Rousou: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Gab Sung Ryn: HONGIK UNIVERSITY

Almin Prisc: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Steven Sanderson: VIRGINIA TECH

Kenichi Sato: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Dale Schille: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Tim Scolarici: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Molly Seguto: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Lina Sergie: MASSACHUSETTS INSTITUTE of TECHNOLOGY

Kara Sharpe: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Justin Shaw: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Angela Hye Rim Shim: SYRACUSE UNIVERSITY

Akshita Sivakumar: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Nathan Smith: KANSAS STATE UNIVERSITY

Dara Smyth: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Yufan Song: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Uros Stanojevic: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Mark W. Stenson: NORTHEASTERN UNIVERSITY

Michael Steinberg: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Andrew Sternard: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Jonathan Stitelman: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Jeffery Sullivan: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Tyler Survant: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Borislav Tchatalbachev: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Modupeola Thomas: BAYLOR UNIVERSITY

Katerina Tryfonidou: HARVARD UNIVERSITY

Nick Taylor: FONTBONNE UNIVERSITY

Kelley Van Dyck: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Seanna Walsh: RICE UNIVERSITY

Eric Wang: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Xun Wang: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Yuxiang Wang: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Zhengyang Wang: IOWA STATE UNIVERSITY

Wenqian Wen: IOWA STATE UNIVERSITY

Hedieh Wojgani: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Erin Wong: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Jae Woo Son: KONKUK UNIVERSITY

Daniel Wind: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Hao Wu: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Jeong Min Wui: UNIVERSITY of CALIFORNIA in BERKELEY

George Yam: UNIVERSITY of GREENWICH

Paul Yam: UNIVERSITY of GREENWICH

Jeffrey Yan: RHODE ISLAND SCHOOL of DESIGN

Jia Chang Ye: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Haosheng Yu: IOWA STATE UNIVERSITY

Yuelin Yu: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Liu Xi: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Chin Chin Yao: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Dandi Zhang: IOWA STATE UNIVERSITY

Michelle Zhang: IOWA STATE UNIVERSITY

Tianyi Zhang: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Xuanchen Zhang: IOWA STATE UNIVERSITY

Yepeng Zhang: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Zitao Zhang: WASHINGTON UNIVERSITY in ST.LOUIS

Cheng long Zhao: IOWA STATE UNIVERSITY

Yijin Zhao: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Yi Zhou: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

Zhaoyu Zhu: IOWA STATE UNIVERSITY

Zachary Ziedman: WASHINGTON UNIVERSITY in ST. LOUIS

UNDER CONSTRUCTION